Trzecia kolejka przed nami a....... Wojtek się żeni!

W najbliższą niedzielę, w ramach trzeciej kolejki rozgrywek klasy okręgowej WKS czeka wyjazdowe spotkanie z Zapałem Krzętów. Będzie to najdalszy wyjazd dla naszego zespołu, który tego dnia wystąpi poważnie osłabiony, albowiem w sobotę Wojtek Bogusz wraz ze swoja wybranką zaplanował wspaniałą uroczystość jaką jest niewątpliwie ślub. Oczywiście w zabawie będzie mu towarzyszyło większość zawodników z podstawowego składu, co jest o tyle zrozumiałe, że grając kilka, a z niektórymi zawodnikami nawet kilkanaście lat, nie wyobrażał sobie aby koledzy nie mogliby razem z nim świętować.

Szkoda, że przeciwnicy nie byli na tyle wyrozumiali aby zgodzić się przełożyć termin meczu na taki, który nie kolidowałby z datą ślubu. Pomimo prowadzonych rozmów z kierownictwem Zapału nie przyniosły one pozytywnego efektu. Należy mieć nadzieję, że nie było to spowodowane chęcią zdobycia ,,łatwych" punktów.

Należy tu przypomnieć postawę WKS, który grając ostatnią kolejkę w poprzednim sezonie z Polonią Rokiciny zgodził się rozegrać mecz w piątek uwzględniając prośbę przeciwników o przełożenie meczu ze względu na wyjazd kilku zawodników na wypoczynek. Tym razem nie sprawdziło się powiedzenie, że dane dobro powraca.

Pozostaje nam życzyć zawodnikom, pomimo osłabienia drużyny wywalczenia kompletu punktów, a Wojtkowi, jego wybrance oraz wszystkim gościom Pary Młodej udanej zabawy!